Pracownika Produkcji

Mechanik maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie branżowe zawodowe lub średnie techniczne (budowa maszyn, automatyka, mechanika precyzyjna),
  • mile widziane doświadczenie w firmie przemysłowej o podobnym profilu ( serwis przemysłowy , remonty),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów załączonych do dokumentacji techniczno-ruchowej maszyn lub urządzenia,
  • znajomość systemów elektroniki, elektryki, mechaniki, hydrauliki,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do pracy i zaangażowanie,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

Opis stanowiska:

  • prace konserwacyjne, diagnostyczne, naprawcze mające na celu prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń,
  • utrzymanie w pełnej sprawności eksploatacyjnej parku maszynowego w Zakładzie,
  • określanie zakresu naprawy, prace demontażowe i montażowe, weryfikacja stanu technicznego części,
  • uruchamianie maszyn i urządzeń.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy w ramach umowy o pracę
    w firmie o ugruntowanej pozycji na runku polskim i zagranicznym,
  • atrakcyjne premie,
  • komfortowe warunki pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

Aplikacje prosimy kierować na adres:

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A.

ul.  Łochowska 69

86-005 Białe Błota

lub  mailowo: kadry@belma.com.pl

tel. +48 52 36 36 230