Pracownik Zakładu Usług Technicznych
Pomocnik palacza

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • gotowość do pracy w systemie 12-godzinnym w sezonie grzewczym
  • dobra organizacja pracy (dokładność, sumienność, samodzielność w działaniu)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z obsługą i serwisowaniem kotłowni lub urządzeń mechanicznych
  • mile widziany ukończony kurs operatora ładowarki jednonaczyniowej

Obowiązki:

  • transport masy opałowej za pośrednictwem urządzeń mechanicznych,
  • obsługa kotłów miałowych – utrzymywanie odpowiednich parametrów pracy,
  • odczytywanie i kontrolowanie wskazań przyrządów aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • kontrolowanie działania urządzeń pomocniczych,
  • sprawdzanie urządzeń zabezpieczających,
  • zabezpieczanie kotłów i urządzeń w przypadku awarii,
  • przeprowadzanie prac konserwacyjnych i serwisowych w sezonie letnim.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy w ramach umowy o pracę w firmie
    o ugruntowanej pozycji na runku polskim i zagranicznym,
  • atrakcyjne premie i zakładowy fundusz świadczeń socjalnych,
  • możliwość przyuczenia do wykonywanego zawodu,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • pracę w kompetentnym zespole i przyjaznej atmosferze.

Aplikacje prosimy kierować na adres:

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A.

ul.  Łochowska 69

86-005 Białe Błota

lub  mailowo: kadry@belma.com.pl

tel. +48 52 36 36 230