Pracownik Produkcji
Obsługa maszyn CNC /  Operator CNC

Wymagania:

  •  umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • duże zdolności manualne,
  • dobra organizacja pracy: dokładność, sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne, umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem, znajomość języków oprogramowania: Haidenhain, Sinumerik, Fanuc, jak również doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Obowiązki:

  •  przygotowanie obrabiarki CNC do produkcji,
  • obsługa maszyny CNC: tokarki lub frezarki,
  • mocowanie i mierzenie narzędzi skrawających,
  • dbałość o jakość wykonywanych detali,
  • rejestrowanie prac w systemie informatycznym,
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  •  stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy w ramach umowy o pracę w firmie
  • o ugruntowanej pozycji na runku polskim i zagranicznym,
  • atrakcyjne premie,
  • komfortowe warunki pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,

Aplikacje prosimy kierować na adres:

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A.

ul.  Łochowska 69

86-005 Białe Błota

lub  mailowo: kadry@belma.com.pl

tel. +48 52 36 36 230