Pracownik Zakładu Usług Technicznych

Specjalista ds. instalacji sanitarnych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o specjalności inżynieria sanitarna ,  lub pokrewnych,

znajomość:

  • zagadnień technicznych w obszarze instalacji i urządzeń sanitarnych, cieplnych i sprężonego powietrza,
  • pakietu MS Office oraz środowiska AutoCAD,

umiejętności:

  • czytania i wykonywania rysunków technicznych,
  • wyceniania przedsięwzięć w obszarze instalacji i urządzeń sanitarnych,

dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale technicznym ,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobra organizacja pracy (dokładność, sumienność, samodzielność w działaniu).

Obowiązki:

  • nadzór i kontrola w zakresie eksploatacji systemów wytwarzania i przesyłania nośników energetycznych, sieci i instalacji c.o., wod-kan, sprężonego powietrza,
  • Przygotowanie inwestycji i remontów w zakresie j.w.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na runku polskim i zagranicznym,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Proponowane wynagrodzenie: 4.200,00zł (na okres próbny)

Aplikacje prosimy kierować na adres:

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A.

ul.  Łochowska 69

86-005 Białe Błota

lub  mailowo: kadry@belma.com.pl

tel. +48 52 36 36 230