Technolog

Opis stanowiska:

  • opracowanie  i optymalizacja procesów nowych oraz istniejących wyrobów ,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej,
  • współudział w procesach certyfikacji i walidacji produktu,
  • rozwiązywanie problemów technologicznych i jakościowych
  • przygotowanie wycen zapytań ofertowych w oparciu o dokumentacje własna oraz powierzoną,
  • nadzór nad przepływem i poprawnością dokumentacji technicznej w systemie ERP,
  • kontakt z klientami i kooperantami w zakresie wymagań wyrobu i doboru materiałów,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany Wydział Mechaniczny lub Elektryczny),
  • znajomość procesów technologicznych oraz zasad konstrukcji mechanicznych i elektrycznych,
  • znajomość tworzenia programów dla maszyn CNC,
  • znajomość tworzenia i optymalizacji technologii procesowych,
  • bardzo dobra znajomość zasad tworzenia i czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • praktyczna znajomość programów klasy CAD/CAM, MS Excel, MS Project,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • dyspozycyjność, sumienność, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole

dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość procesów technologicznych związanych z mechaniczną obróbką skrawaniem, spawaniem, przetwórstwem tworzyw sztucznych,
  • znajomość podstaw elektrotechniki,
  • znajomość zasad Lean Management, 5S
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku (min. 1 rok),

Aplikacje prosimy kierować na adres:

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A.

ul.  Łochowska 69

86-005 Białe Błota

lub  mailowo: kadry@belma.com.pl

tel. +48 52 36 36 230