Pracownik Zakładu Usług Technicznych
Galwanizer

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • dobra organizacja pracy (dokładność, sumienność, samodzielność w działaniu)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Obowiązki:

  • obsługa stanowisk galwanicznych
  • przygotowanie detali - rozładunek i załadunek detali na stanowisku
  • kontrola jakości detali,
  • uzupełnianie surowców
  • przestrzeganie standardów dotyczących bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy w ramach umowy o pracę w firmie
    o ugruntowanej pozycji na runku polskim i zagranicznym,
  • atrakcyjne premie,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • pracę w kompetentnym zespole i przyjaznej atmosferze.

Aplikacje prosimy kierować na adres:

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A.

ul.  Łochowska 69

86-005 Białe Błota

lub  mailowo: kadry@belma.com.pl

tel. +48 52 36 36 230