Pracownik kontroli jakości

Specjalista ds. narzędzi pomiarowych

 Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • umiejętność testowania, diagnozowania urządzeń,
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych,
  • znajomość systemów operacyjnych Windows, pakietu Office oraz sprzętu komputerowego,
  • dobra organizacja pracy (dokładność, sumienność, komunikatywność, kreatywność, samodzielność w działaniu),
  • umiejętność pracy w zespole,

Obowiązki:

  • nadzór nad przyrządami pomiarowymi i sprawdzianami znajdującymi się w posiadaniu spółki,
  • sprawdzanie przyrządów pomiarowych i sprawdzianów,
  • wewnętrzne sprawdzanie przyrządów pomiarowych do pomiaru wielkości geometrycznych
  • przygotowywanie i zlecanie wzorcowania przyrządów pomiarowych do uprawnionych jednostek zewnętrznych,
  • świadczenie usług sprawdzenia sprzętu kontrolno-pomiarowego dla klientów zewnętrznych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość podstaw metrologii

 Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się Spółce,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • podnoszenie kwalifikacji z możliwością dofinansowania,
  • niezbędne narzędzia wymagane na stanowisku pracy.

Aplikacje prosimy kierować na adres:

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A.

ul.  Łochowska 69

86-005 Białe Błota

lub  mailowo: kadry@belma.com.pl

tel. +48 52 36 36 230